Zápis deti do školy v období koronavírusu

Ponúkame Vám na preštudovanie materiály k pripravenosti detí na vstup do veľkého života školáka, ktorý čaká na našich predškolákov v septembri.
V tejto situácii to majú naše deti sťažené aj tým, že nemáme možnosti na plnohodnotné pripravenie sa na zlomový bod v ich živote. Ale vieme, že naši predškoláci sú veľmi šikovný a nemáme obavy, že by pri nástupe do školy v septembri mali problémy so zvládaním povinností, ktoré na nich čakajú. Všetky detičky si poznáme a preto vieme, že sú šikovné a hlavne, rady sa učia nové veci.
Stále však veríme, že budeme mať možnosť sa s nimi rozlúčiť. Každé jedno dieťa,ktoré odchádza od nás do školy nám prirástlo k srdcu a je tak trochu aj našim dieťaťom.
Odovzdajte prosíme našim predškolákom srdečné pozdravy.

 

https://dialoog.sk/zapis-do-skoly-pocas-obdobia-koronavirusu-skolska-pripravenost-mojho-dietata/?fbclid=IwAR3DTfnqXKX5VEgXIhLJrNUCXXbgGnXmX6uHyX-RSURNDTNZdSB_tiTp7JY

                                                      

 

ČAROVNÉ RÚŠKO

Rúška sú momentálne našou nevyhnutnou súčasťou, vďaka ktorej chránime seba, ale aj ostatných. Ako to však vysvetliť deťom? Jedným zo spôsobov ako deti motivovať k noseniu rúška je aj prostredníctvom básničky. Tú si môžete stiahnuť v priloženom súbore pod obrázkom.
 

 

 

Koronavírus očami detí - vzdelávacie video pre deti